Вентиляція для дому

Вентиляція

будинку

Системи рекуперації повітря

від 10000 грн

КОНСУЛЬТАЦІЯ
Вентиляция в квартире

Вентиляція

квартири

Забезпечуємо повітрообмін 24/7

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Каталог

Задачі, які ми вирішуємо

icon_14
Бережемо ваше здоров’я
icon_12
Допомагаємо економити
icon_2_vozduhoobmen
Забезпечуємо повітрообмін
icon_13
Нормалізуємо вологість
icon_home
icon_5_udalayet_condensat
Запобігаємо
появі плісняви
icon_15
Створюємо комфортний мікроклімат
icon_9_ochishaet_vozduh
Очищаємо повітря
icon_16
Перешкоджаємо
вуличному шуму
icon_11_normlizaciya_co2
Підвищуємо
рівень кисню

Результати, котрі ви відчуєте 

resultIcon_1
Приміщення провітрюється при закритих вікнах.
435
Вуличний шум перестав турбувати, протяги відсутні.
43545
Рівень вологості і кисню нормалізований. Конденсат усунено.
1221
Мікроклімат в приміщенні повністю налагоджено.

Ласкаво просимо в магазин чистого повітря «Приток»!

Коротко про нас

«Приток» – це магазин свіжого повітря, який допомагає вирішувати проблеми з вентиляцією в приватних будинках, квартирах, офісах та інших типах приміщень. Ми спеціалізуємося на продажу та встановленні систем вентиляції повітря вже більше 5 років. За цей час вдалося встановити вагому кількість рекуператорів і припливних систем, і нормалізувати якість повітря в сотнях житлових і комерційних приміщень. Про це свідчить галерея, відео та відгуки подяки від клієнтів.

Кожен об’єкт заслуговує індивідуального підходу і окремої уваги. Один і той же прилад може по-різному працювати в квартирі і приватному будинку, в підвалі й висотній будівлі, літом і зимою. Великий досвід монтажу вентиляційних систем в різних умовах дозволяє нам приймати оптимальні рішення. Саме це і є перевагою перед тими, хто ставить завдання лише продати прилад для вентиляції.

Міста, в яких ми працюємо 

У Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі, Луцьку, Ужгороді, Чернівцях, Тернополі, Хмельницькому, Вінниці, Житомирі, Черкасах, Кропивницького, Кременчуці, Миколаєві, Запоріжжі, Херсоні, Полтаві, Сумах та інших містах можна придбати рекуператори, провітрювачі, фільтри повітря та брізери з установкою.

Магазин “Приток” пропонує професійний монтаж бризерів, рекуператорів та приточних клапанів. У нас є досвід монтажу вентиляції в квартирах, домах та офісах. Ми монтуємо вентиляційне обладнання в будинках з цегли, бетону та газоблоку. Зробити монтаж вентиляції можна як на етапі ремонту, так і до ремонту, або після нього.

Більш детально з нашою роботою можна ознайомитись у фото галереї та на каналі youtube. Можливість монтажу рекуператора у вашому місті краще дізнавайтесь за телефоном або електронною поштою.

pritok

Як зробити правильний вибір

В такій, здавалося б, простій справі як монтаж вентиляції є безліч нюансів, які необхідно враховувати. Тому з часом, відповідаючи на одні і ті ж питання, ми розробили універсальну схему підбору рекуператорів. Полягає вона у відповіді на весь список ключових питань, без яких не можна обійтися. З ними клієнт все одно зіткнеться після вентиляційних робіт, так що краще бути поінформованим заздалегідь. Серед іншого це: завдання / проблема, яку потрібно вирішити або не допустити її появи, площа приміщення, об’єм приміщення, структура стін, висота будівлі, поверх і багато інших. Детальніше по кожному питанню можна прочитати в розділі новини.

Ми не просуваємо один бренд, а рекомендуємо кілька варіантів, серед яких ви вибираєте той, який буде для вас найбільш оптимальним. Магазин свіжого повітря «Приток» співпрацює з багатьма українськими і закордонними виробниками рекуператорів, такими як Vents, Blauberg, Tion, Ballu, Prana, Reventa, Climtec, Smartstream та іншими.

Чому обирають нас

Нашою особливістю є комплексний підхід: продаж рекуператорів і бризерів, офіційний і сертифікований монтаж, сервісне обслуговування. Ми зацікавлені в тому, щоб все працювало надійно і довго, оскільки це не тільки покращує нашу репутацію, але і популяризує розумний підхід до вентиляції і свого здоров’я в цілому.

Україна, як одна з країн, що розвиваються, робить сьогодні перші кроки на шляху до освоєння енергозберігаючих технологій, в тому числі і в сфері вентиляції. Часто буває так, що зроблений підведення різних комунікацій, а приток повітря – найголовнішого, того, чим ми дихаємо кожну секунду, просто відсутній. Все це погіршують пластиковими вікнами, роблячи зі свого житла «термос» і утеплюючи фасад, вбиваючи залишки свіжого повітря. Краще не чекати, поки на стінах виступить цвіль, і планувати вентиляцію вже зараз! Консультація безкоштовна.

У вас залишилися питання?

Зв’яжіться з нами або залиште їх на сайті і ми відповімо вам найближчим часом

Замовити дзвінок

[your-subject default:"замовлення ДЗВОНИКА"]